Zásady ochrany osobních údajů

O portálu

Tento portál funguje na základě sdílené inzerce mezi asistenty a osobami, které potřebují jejich pomoc. Webová adresa tohoto portálu je https://www.2rucenavic.cz/. Provozovatelem portálu je zapsaný spolek End Duchenne. Kontakt na provozovatele naleznete zde. Provozovatel tohoto portálu není poskytovatelem odlehčovacích ani asistenčních služeb a tudíž není odpovědný za jakékoliv následky jednání mezi uživateli tohoto portálu.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme?

Kontaktní formuláře

Pokud se na tomto portálu zaregistrujete, vaše osobní údaje a data budou uchována na tomto serveru a nebudou poskytnuta jiné osobě anebo organizaci. Tyto údaje a data budou vymazána, pokud svůj účet označíte ke smazání a během dalšího týdne se znovu nepřihlásíte. Všichni uživatelé mohou také kdykoliv vidět a upravovat své osobní údaje. Administrátoři portálu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolna data o poloze z obrázků na webu.

Cookies

Tento web nepoužívá a ani u Vás v počítači neukládá žádné soubory cookies.

Dočasné soubory

Pokud máte účet a přihlašujete se k tomuto webu, dojde vždy k uložení dočasných dat, která neobsahují žádné osobní informace a při odhlášení nebo zavření prohlížeče dojde k jejich vymazání.

Pokud se nepřihlašujete, některé akce na tomto portálu vytváří také dočasné soubory, které neobsahují žádná osobní data a po zavření karty prohlížeče dojde k jejich vymazání.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.