Zásady ochrany osobních údajů

O portálu

Tento portál funguje na základě sdílené inzerce mezi asistenty a osobami, které potřebují jejich pomoc. Webová adresa tohoto portálu je https://www.2rucenavic.cz/. Provozovatelem portálu je zapsaný spolek End Duchenne. Kontakt na provozovatele naleznete zde.

Provozovatel tohoto portálu není poskytovatelem odlehčovacích ani asistenčních služeb a tudíž není odpovědný za jakékoliv následky jednání mezi uživateli tohoto portálu. Nicméně, vždy oběma stranám doporučujeme uzavřít smlouvu, kterou od nás máte po registraci vždy vystavenou na míru. Pokud jste požádali asistenta o asistenci a Vy zde nemáte registraci, vyžádejte si od něj smlouvu, kterou bude mít od nás k dispozici. Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje smlouva, kterou jsme pro Vás připravili, můžete si jí vytvořit sami.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme?

Kontaktní formuláře

Pokud se na tomto portálu zaregistrujete, vaše osobní údaje a data budou uchována na tomto serveru a nebudou poskytnuta jiné osobě anebo organizaci. Tyto údaje a data budou vymazána, pokud svůj účet označíte ke smazání a během dalšího týdne se znovu nepřihlásíte.

Všichni uživatelé mohou také kdykoliv vidět a upravovat své osobní údaje. Administrátoři portálu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Po uskutečnění asistence zaznamenáme počet hodin pro statistické účely.

Na tomto serveru neuchováváme žádné smlouvy a ani data zadaná Vámi při vystavování těchto smluv.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Média

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolna data o poloze z obrázků na webu.

Cookies

Tento web nepoužívá a ani u Vás v počítači neukládá žádné soubory cookies.

Dočasné soubory

Pokud máte účet a přihlašujete se k tomuto webu, dojde vždy k uložení dočasných dat, která neobsahují žádné osobní informace a při odhlášení nebo zavření prohlížeče dojde k jejich vymazání.

Pokud se nepřihlašujete, některé akce na tomto portálu vytváří také dočasné soubory, které neobsahují žádná osobní data a po zavření karty prohlížeče dojde k jejich vymazání.

Jaká máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.